Fjalë Kyçe

Publikohet kënga “That’s Mine” nga reperi Gashi dhe Ledri

Publikohet kënga “That’s Mine” nga reperi Gashi dhe Ledri

Reperi, Gashi dhe Ledri Vula kanë publikuar këngën e re.

Reperi shqiptar i cili jeton dhe vepron në Amerikë, Labinot Gashi ka sjell projektin e ri muzikor në duet me Ledri Vulën, shkruan lajmi.net.

Ky projekt i dyshes pritej të lansohet më parë, xhirimet e të cilit kanë nisur qysh nga festivali “Sunny Hill”, pjesë e të cilit ishte edhe Gashi.

Gashi vitin që lamë pas ishte në Kosovë mas 18 vitesh e në këtë klip promovon edhe disa pjesë të Prishtinës.

Këngën përveç kanalit, YouTube, mund ta gjeni edhe në të gjitha platformat e tjera muzikore.