Fjalë Kyçe

Publikohet video nga performanca e Jennifer Lopez në “Grammy”

Publikohet video nga performanca e Jennifer Lopez në “Grammy”

Është publikuar edhe video në të cilën Jennifer Lopez shihet duke bërë performancën e saj në ceremoninë e “Grammy Awards’.

Këngëtarja Jennifer Lopez ishte e pranishme në natën e ndarjes së çmimeve “Grammy’ dhe performanca e saj u komentua shumë, shkruan lajmi.net.

Si zakonisht, ajo ka lënë gjurmë me vallëzimin e saj e veshur shkurt. Ikona e Motown, Smokey, këndoi me të gjatë paraqitjes në skenë.

Berry Gordy, i cili ka themeluar labelin, ishte po ashtu i lumtur me paraqitjen e këngëtares. JLo ka pranuar kritika nga komentuesit pasi që ajo bëri një kujtim për muzikën rep nga labeli Motown në Grammy.

Sipas tyre Lopez nuk do të duhej të fliste rreth kësas pasi nuk është një këngëtare me ngjyrë. Pas paraqitjes, këngëtarja thuhet se u ka thënë gazetarëve se këtë e ka bërë për nënën e saj pasi asaj i ka pëlqyer gjithmonë grupi i lartëpërmendur.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=93&v=FP9hra2eLBc