Fjalë Kyçe

Publikohet video nga prapaskenat e fotosesionit të ri të Fjolla Morinës

Publikohet video nga prapaskenat e fotosesionit të ri të Fjolla Morinës

Fjolla Morina e ka marrë vëmendjen me fotosesionin e ri.

Këngëtarja Fjolla Morina është shfaqur shumë seksi në fotosesionin më të ri të realizuar në mënyrë profesionale, shkruan lajmi.net.

Në fotot e postuara ajo ka pranuar shumë pëlqime dhe komentet nuk kanë munguar e nuk ka munguar edhe një video nga prapaskenat.

Në videon të cilën Fjolla e ka postuar po ashtu në Instagram duket po ashtu tërheqëse teksa bën lëvizje provokative.

Ajo ka realizuar shpesh fotosesione të tilla madje edhe pozat lakuriq nuk kanë pasur se si të mungojnë nga Fjolla e cila gjithashtu është e suksesshme edhe në muzikë.