Fjalë Kyçe

Publikohet video nga rrahja në koncertin e Noizyt

Publikohet video nga rrahja në koncertin e Noizyt

Në ndeshjen e sportit “Muay Thai”, ishte i ftuar Noizy për të kënduar.

Gjatë koncertit i cili u mbajt në Tiranë në sheshin “Skëndërbej”, Noizy, Dafina Zeqiri dhe Meriton Mjekiqi morën pjesë, shkruan lajmi.net.

Gjatë koncertit ndodhi edhe një incident, një person teksa Noizy po përformonte tentoi të “sulmonte” atë, duke dashur të hy në skenë.

Videoja e publikuar në rrjete sociale, tregon një anëtar të sigurimit i cili e godet personin që tentoi të futet në skenë./Lajmi.net/