Fjalë Kyçe

Publikohet videoklipi zyrtar i këngës së Anxhelës për Eurovision

Publikohet videoklipi zyrtar i këngës së Anxhelës për Eurovision

Anxhela Peristeri do të përfaqësojë këtë vit Shqipërinë në “Eurovision”, me këngën “Karma”, e kompozuar nga Kledi Bahiti dhe me tekst nga Olti Curri.

Ditën e sotme, Anxhela ka publikuar videoklipin zyrtar të këngës, i cili është punuar me detaje, shkruan Dailyxing.

Këngëtarja ka bërë dhe disa ndryshime nga versioni i parë i këngës dhe kjo është pritur shumë mirë nga publiku.

Anxhela ka vendosur që këngën ta mbajë në gjuhën shqipe.

Më poshtë mund ta dëgjoni:

https://youtu.be/Q4D_RfEFwd4