Fjalë Kyçe

Publikon fotografi me të ëmën pas daljes nga Big Brother VIP, Fifi: Më kishte munguar era jote nënë

Publikon fotografi me të ëmën pas daljes nga Big Brother VIP, Fifi: Më kishte munguar era jote nënë

Filloreta Raçi-Fifi javën e kaluar u tërhoq nga shtëpia e Big Brother VIP pasi nuk po ndihej mirë dhe se dëshironte të kujdeset më shumë me veten.

Ajo u tërhoq nga loja ditën e enjte, një ditë pas spektaklit të madh të së premtes, në të cilin po ashtu ishte e pranishme.

Ajo u tërhoq nga loja ditën e enjte, një ditë pas spektaklit të madh të së premtes, në të cilin po ashtu ishte e pranishme.

Pas daljes nga BBV, këngëtarja u prit mirë e ngrohtë nga miqtë, të afërmit e gjithashtu edhe nga familjarët.

E njëjta së fundmi ka publikuar një fotografi pranë të ëmës, për të cilën tha se i kishte munguar shumë.

“Më kishte munguar era jote nënë”, u shpreh Fifi.