Fjalë Kyçe

Publiku janë habitur me atë çfarë ka bërë së fundmi Cima

Publiku janë habitur me atë çfarë ka bërë së fundmi Cima

Rasim Thaçi- Cima njihet për skeqet e tij humoristike.

Humoristi Cima përveç për skeqet e tij edhe në jetën e përditshme njihet si person shumë energjik, shkruan lajmi.net.

Ai ka filluar të bëhet aktiv edhe në rrjete sociale sidomos atë Instagram dhe së fundmi i ka habitur të gjithë me postimin që e ka bërë.

Ai shfaqet me i grimuar dhe me flok të lidhura ndërsa pranë fotos u ka thënë ndjekësve të mos frikësohen pasi në fotografi është Cima.

 

View this post on Instagram

 

Mos u tuttni Rasimi jam ?

A post shared by Cima – Faqja zyrtare (@rasimthaqi_official) on