Fjalë Kyçe

Pushimet e para për 2019, Ermali me familjen shfaqen nga ky vend

Pushimet e para për 2019, Ermali me familjen shfaqen nga ky vend

Pushimet e para për 2019 çifti Fejzullahu i kanë nisur në Austri.

Këngëtari, Ermal Fejzullahu bashkë me bashkëshorten, Arianën dhe fëmijët momentalisht janë në Vienë, shkruan lajmi.net.

Është vetë bashkëshortja e Ermalit e cila solli disa pamje në rrjete sociale, e cila tregon se janë duke u kënaqur pafund.

Ermali dhe Ariana janë të martuar prej vitesh të cilët janë prindër të tre fëmijëve (Arti, Era dhe Buna).

Këngëtari, Fejzullahu gëzon këtë jetë luksoze falë sukseseve që ka arritur deri më tani në muzikë.