Fjalë Kyçe

Qëllon gruan me çifte, duke tentuar që të vras derrin

Qëllon gruan me çifte, duke tentuar që të vras derrin

Në Salerno të Italisë, një burrë 70-vjeçar ka qëlluar me çifte gruan e tij 64-vjeçare, pasi në errësirë e ngatërroi me një derr.

Fatmirësisht, plumbi e kapi gruan në shpatull dhe ajo është jashtë rrezikut për jetën.

Burri u tha hetuesve se mendonte se një derr u kishte hyrë në oborr dhe prandaj kishte qëlluar.