Fjalë Kyçe

Qëndresa del në shëtitje me nënën e Labit, re e vjehërr po duken si dy zonja

Qëndresa del në shëtitje me nënën e Labit, re e vjehërr po duken si dy zonja

Qëndresa del në shëtitej me vjehrrën.

Moderatori Labinot Gashi-Labi, po jeton i lumtur përkrah bashkëshortes së tij Qëndresës, e cila pak muaj më parë i sjelli në jetë edhe dhuratën më të veçantë, bebushen Roa.

Labi, disa herë ka treguar se është me fat që e ka Qëndresën në jetë. Ai, është shprehur i bekuar për ardhjen e të bijës në jetë.

Moderatori, disa herë ka treguar edhe për afërsinë që ka me anëtarët e familjes, e posaçërisht nënë e tij, që është personi më i dashur dhe më special për të, shkruan “Kosovarja”.

Edhe Qëndresa e do e respekton vjehrrën, madje edhe ka të postuara në rrjete sociale foto ku shihet përkrah saj.

Ja një shëtitje e këndshme e Qëndresës me vjehrrën e saj.