Fjalë Kyçe

Qëndresa Gashi befason me pamjen e saj

Qëndresa si duket shumë shpejt e mori veten pas lindjes së vajzës

Qëndresa Bajrami është gruaja e prezantuesit Labinot Gashi-Labit dhe para ca muajsh u bënë prindër të vajzës që e pagëzuan me emrin Rroa, shkruan Gazeta Alo.

Ajo vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale ku së fundi e ka postuar në foto ku shihet që shume shpejt iu është kthyer normaliteti dhe duket e jashtëzakonshme me stil dhe flokë të rregulluara.

Kujtojmë së vitin e kaluar çifti Gashi e kurorëzuan dashurin e tyre me një dasmë madhështore./Gazeta Alo/