Fjalë Kyçe

Rahovec, përfshihet nga zjarri fabrika e plastikës

Rahovec, përfshihet nga zjarri fabrika e plastikës

Në Rahovec fabrika private për përpunimin e plastikës është përfshirë nga zjarri, shkruan GazetaAlo.

Ende nuk dihet se në çfarë rrethanash ishte shkaktuar zjarri, por përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

Rastit ju kanë përgjigjur njësitet relevante policore si dhe një njësiti i KEDS-it.

Është iniciuar rasti dhe mbetet nën hetime./GazetaAlo/