Fjalë Kyçe

Ramadan Krasniqi publikon ilahinë prekëse

Ramadan Krasniqi publikon ilahinë prekëse

Me fillim të muajit të Ramzanit, Dani e ka publikuar një ilahi prekëse.

Këngëtari Ramadan Krasniqi – Dani, e ka realizuar me videoklip projektin e ri muzikor i cili është ndryshe nga herët e tjera, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe ai ka zgjedhur të këndojë ilahi dhe vjen në bashkëpunim me katër këngëtarë: Granitin, Shefqetin, Gazmirin dhe Gencin.

Projekti mban titullin “Aromë” dhe menjëherë ka gjetur pëlqyeshmërinë e publikut.