Fjalë Kyçe

Ramush Haradinaj nuk ndalet, këndon përsëri në një dasmë (VIDEO)

Ramush Haradinaj nuk ndalet, këndon përsëri në një dasmë (VIDEO)

Ramush Haradinaj ia thotë sërish këngës.

Dihet se Ramush Haradinaj e pëlqen muzikën, e këtë e ka dëshmuar shpesh nëpër organizime të ndryshme ku edhe ka kënduar, shkruan lajmi.net.

Pavarësisht se është shumë i zënë me fushatë ai ka gjetur kohë të marrë pjesë në një dasmë aty ku po ashtu e ka kapur mikrofonin në dorë dhe ka kënduar.

Pranë tij shihet këngëtarja Yllka Kuqi e cila po i argëtonte të pranishmit, ndërsa videon ia ka realizuar Lola Haradinaj e cila po ashtu ishte e pranishme në dasmë së bashku me bashkëshortin e saj Dautin e motrën Anitën.