Fjalë Kyçe

Ramush Haradinaj përlotet në varrimin e dy nxënësve në Gllogjan

Ramush Haradinaj përlotet në varrimin e dy nxënësve në Gllogjan

Sot është bërë ceremonia e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Gllogjan të Deçanit.

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka qenë pranë familjeve Mustafaj e Hamzaj.

Haradinaj ndau disa fotografi në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, ku shihet se është përlotur nga ky rast.

“Dhembja është e përbashkët e drejtësia të vendoset sa më shpejt. Siguri duhet të ketë për secilin qytetar të vendit, që asnjëherë të mos përsëriten ngjarje të tilla. Faleminderit secilit për pjesëmarrje. Genta e Ledioni u prehshin në paqe!”, ka shkruar ai.

Mund të jetë një imazh i 2 persona, mjekër, njerëz në këmbë, turmë dhe ambiente të jashtme
Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona, njerëz në këmbë, turmë dhe ambiente të jashtme