Fjalë Kyçe

Rashica feston ditëlindjen: Kjo është dhurata më e mirë

Rashica feston ditëlindjen: Kjo është dhurata më e mirë

Futbollisti i njohur nga Kosova, Milot Rashica, sot feston ditëlindjen.

Ai ka mbushur 24 vite, me ç’rast ka marrë urime të shumta nga familjarë, miq e fansa të tij, shkruan Indeksonline.

Mirëpo Miloti këtë ditëlindje po e feston më ndryshe nga të tjerat, pasi tashmë është baba për here të parë dhe kjo ditëlindje është më e veçantë me dajlin në krah.

Ditëlindja e kaluar me këtë burrin e vogël këtu, është dhurata më e mirë”, ka shkruar ai përkrah fotografisë ku shihet me të birin.