Fjalë Kyçe

Reagon Gold Ag ndaj atyre që e fyejnë mjekrën e tij

Reagon Gold Ag ndaj atyre që e fyejnë mjekrën e tij

Gold Ag reagon ndaj disa personave

Reperi i njohur në trojet shqiptare, Arian Agushi është ai i cili përveç sukseseve që ka në muzikë, i përkushtohet edhe obligimeve fetare, shkruan Gazeta Alo.

Ai së fundi ka publikuar një imazh në instastory kur nuk ka mundur të hesht ndaj atyre që e thumbojnë atë dhe fenë e tij, duke thënë se këmbët e mija janë më të pastërta se fytyrat e juaja.

Ai së fundi ka publikuar këngën me rastin e krijimit të ushtrisë, ku në tekstet e tij asnjëherë nuk mungojnë temat patriotike dhe sociale./Gazeta Alo/