Fjalë Kyçe

Real Madrid – Barcelona, ky është favoriti sipas bastoreve

Real Madrid – Barcelona, ky është favoriti sipas bastoreve

Kur kanë mbetur edhe pak orë deri te fillimi i takimit, ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës, bastoret sportive kanë treguar edhe favoritin e këtij takimi, shkruan GazetaAlo.

Reali – Barcelona takohen sonte në kuadër të la ligës spanjolle me fillim nga ora 20:45.

Sipas bastoreve Barca është favorit për të fituar sfiden e cila zhvillohet në ‘Santiago Bernabeu’.

Fitorja e vendasve ka kuotën 2.80, e Barces 2.40, ndërsa barazimi vlerësohet me kuotën 3.70. /GazetaAlo