Fjalë Kyçe

Regjisorja e njohur kosovare: Jam rrahur dhe ngacmuar nga Diellza Kolgeci

Regjisorja e njohur kosovare: Jam rrahur dhe ngacmuar nga Diellza Kolgeci

Regjisorja Blerta Zeqiri, e ftuar në një emision ka treguar për kohën kur ishte adoleshente mbase, duke ndarë një përvojë të hidhur të saj.

Zeqiri tregoi se ajo dikur ishte ngacmuar e rrahur nga modelja e njohur Diellza Kolgeci. Sipas regjisores ajo ishte bullizuar shumë nga Diellza, të cilën e krahasoj edhe me qenushen e saj, për aspektin e egërsisë që ka shfaqur.

Në videon e mëposhtme kuptoni detajet e ngjarjes që tregoi Blerta Zeqiri.