Fjalë Kyçe

Rehatohet edhe Fifi, ky është i dashuri i saj nga Shqipëria

Rehatohet edhe Fifi, ky është i dashuri i saj nga Shqipëria

Në të gjitha intervistat e saj apo publikimet në rrjetet sociale, Fifi nuk ka nguruar asnjëherë të shpreh se është marrëzsht e dashuruar duke lënë mister djalin.

Por pak kohë më parë këngëtares ju zbulua padashje identiteti i të dashurit të saj pasi i kishte bërë “tag” në një InstaStory ku i shprehte se do të bëntë çdo gjë për të.


Postimet e shpeshta dhe deklaratat se dikush i ka thyer zemrën duket se kanë marrë fund për këngëtaren dhe çdo gjë është në rregull me Xhuljo Tabakun.

Ajo që vihet re së fundmi në profilin e saj është se këngëtarja ndjek vetëm një preson në Instagram dhe ai është pikërisht Xhuljo. Nga kjo duket se marrëdhënia e tyre po shkon më së miri dhe Fifi është “rehatuar”.