Fjalë Kyçe

Remzia merr lajmin e madh për Gëzimen, shikoni reagimin e saj

Remzia merr lajmin e madh për Gëzimen, shikoni reagimin e saj

Pak javë më parë Remzie Osmani martoi djalin e saj, Hamzën.

Ajo bëri dasmë madhështore për djalin e saj të hasretit, dhe kjo bëri bujë të madhe në media, shkruan ORAinfo.

Si Remzie ashtu edhe familja e saj nuk u ndalën me postime nga ajo ditë.

Sot ajo ka kuptuar se fotoja e Gëzimes ka dalur të jetë më e pëlqyera.

E këtë padyshim se e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.