Fjalë Kyçe

Remzia publikoi këngën e re, e reja e saj bën këtë veprim për të

Remzia publikoi këngën e re, e reja e saj bën këtë veprim për të

Remzie Osmani është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër më të pëlqyerat nga ky zhanër.

Ajo ka marrë vëmendjen e publikut që në dalje të parë në skenë dhe që nga atëherë është shumë e njohur në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur e sidomos në kohën e fundit raporti i saj me renë e saj, Gëzimen.

Remzia sot publikoi këngë të re e Gëzimja e ri postoi atë këngë në Instastory.