Fjalë Kyçe

Remzie Osmani sot feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Remzie Osmani sot feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Remzie Osmani sot e feston ditëlindjen.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Remzie Osmani, sot ka një arsye më shumë për të festuar, shkruan lajmi.net.

Kjo për faktin se data e sotme është e rëndësishme për të sepse feston ditën e lindjes.

Ajo sot ka mbushur 48 vjetorin e lindjes dhe urimet e shumta e dhuratat nuk kanë munguar.

Remzie Osmani njihet si një person shumë i afërt, sa i përket karrierës muzikore ka arritur ta mbajë të njëjtin ritëm e sukses dhe është e dashur për publikun.