Fjalë Kyçe

Remzie Osmanit ia bëjnë befasinë e këndshme për ditëlindje

Remzie Osmanit ia bëjnë befasinë e këndshme për ditëlindje

Remzie Osmani dje festoi ditëlindjen.

Remzie Osmani më 10 shtator festoi ditëlindjen, meqë rast nuk munguan urimet dhe dhuratat për të, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, ajo ka postuar disa imazhe, ku tregon se si familja e befasuan më pushime me një tortë.

“Me lumturuan pafund urimet qe i mora sot nga ju, lumturi qoft jeta juaj #JU DUA ❤️❤️”, ka shkruar ajo sipër imazheve që i postoi në Instagram.