Fjalë Kyçe

Reperi i njohur e ‘thumbon’ keq Encën

Reperi i njohur e ‘thumbon’ keq Encën

S4MM ka bërë një postim jo fort të zakonshëm në Instagram.

Reperi nga Tetova thumboi Encën duke shkruar se ka dëgjuar se e përdorë mirë photoshopin.

“Foton e coverit t’albumit ka me ma bo Enca, se kom ni që e përdoren mirë photoshopin”, ka shkruar S4MM, shkruan Prive.

Nëse nuk e dini, reperi është në përgatitje të një albumi të ri brenda të cilit do të ketë projekte të ndryshme dhe këtë e ka bërë të ditur vet përmes rrjeteve sociale.

Ai hoqi edhe të gjitha postimet nga Instagrami duke lënë vetëm disa në mëyrë që të dalë sa më i freskët.