Fjalë Kyçe

Reperja e njohur sërish nënë

Reperja e njohur sërish nënë

Remy Ma është bërë sërish nënë, ajo ndihet e bekuar për këtë.

Reperja 38-vjeçare dhe bashkëshorti i saj Papoose njoftuan të premten se kanë mirëpritur në jetë një vajzë.

“Faleminderit Papoose që më kë bërë gruan më të lumtur në botë”, shkroi Remy.

Remy ka një djalë me emrin Jayson, nga një marrëdhënie e mëparshme, ndërkaq Papoose ka tre fëmijë prej lidhjeve të mëparshme.

Remy dhe Papoose fillimisht zbuluan se po presin fëmijë në korrik.

Çifti u martua 10 vjet më parë.