Fjalë Kyçe

Reperja shqiptare ‘ndez’ rrjetin në të brendshme

Reperja shqiptare ‘ndez’ rrjetin në të brendshme

Para pak ditësh është publikuar “Ani mori nuse” nga Nikka.

Reperja e njohur, Nikka para pak ditësh lansoi versionin modern të projektit “Ani mori nuse”, që u mirëprit nga fansat, shkruan lajmi.net.

Në këtë klip Nikka u shfaq tejet seksi, madje është përfolur mjaft shumë për dukjen e saj, me të cilën ‘çmendi’ të gjithë.

Dhe tani, këngëtarja ndau një fotografi në Instagram ku shfaqet në të brenshme gjersa ka befasuar me këto linja bombastike.

Ndryshe, Nikka konsiderohet të jetë rivale e artisteve të reja që shpërthyen këtë vit si Tayna, Rina.

View this post on Instagram

A ka naj NUSE për 2019? ❤ TAGG Nuset..

A post shared by NIKKA (@nikka.official) on