Fjalë Kyçe

Rexhep Selimi ka një pyetje për deputetët që votuan Gjykatën Specialen

Rexhep Selimi ka një pyetje për deputetët që votuan Gjykatën Specialen

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Rexhep Selimi ka reaguar përmes Facebook-ut, pas nisjes në Hagë të Sami Lushtakut dhe Rrustem Mustafës.

Ai ka parashtruar një pyetje për të gjithë 82 deputetët që në vitin 2015 votuan pro Speciales.

“Çka keni për të thënë sot ju 82 deputetët që e votuat Specialen më 3 gusht 2015?

p.s. Sami e Rem – dalshi e ardhshi faqebardhë!”, shkruan Selimi. Shoqëruar me fotografinë më poshtë.