Fjalë Kyçe

Rezultoi pozitive me koronavirus, Diona Fona ka një mesazh për të gjithë

Rezultoi pozitive me koronavirus, Diona Fona ka një mesazh për të gjithë

Diona Fona është infektuar me koronavirus.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona, ka dalë pozitive me Covid-19, shkruan lajmi.net.

Këtë ajo e bëri të ditur nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram ku edhe tregon për gjendjen e saj shëndetësore.

Ajo thotë se fatmirësisht nuk ka edhe aq vështirësi dhe po e kalon lehtë Covidin dhe është vetizoluar. Diona madje ka një mesazh për të gjithë.

Këngëtarja u thotë të gjithëve se duhet të kenë kujdes për veten dhe familjen se ky virus nuk është shaka.