Fjalë Kyçe

Rike Roçi ‘theu’ zemrat e të gjithëve, prezanton të dashurin

Rike Roçi ‘theu’ zemrat e të gjithëve, prezanton të dashurin

Rike Roçi, është mjaft e komentuar në shtypin rozë.

Pamja e saj dhe format trupore super bombastike e vendosën në qendër të vëmendjes, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto të partnerit me mbishkrimin: “Eh kam rënë në dashuri”, shoqëruar me ’emoji’ me sy me zemra.

Megjithatë, siç shihet Roçi është penduar dhe më pas e ka fshirë foton e partnerit të saj nga Instagrami.

Kujtojmë që, Rike Roçi u bë e njohur gjatë kampionatit evropian të mbajtur në shtetin francez. Ajo u konsiderua si një ndër fansat më joshëse dhe seksi që i dhuronin mbështetje kombëtares shqiptare të futbollit.