Fjalë Kyçe

Rikthimi i Skillz po ndodh, ja kur publikohet kënga

Rikthimi i Skillz po ndodh, ja kur publikohet kënga

Skillzat po rikthehen edhe zyrtarisht.

Burime për Iconstyle.al bëjnë të ditur që dyshja do rikthehet përsëri si grup dhe se kënga e tyre është gati tashmë.

Dhe kjo nuk është e tëra.

Po ashtu mësohet që kjo prurje e re do jetë gati për t’u hedhur në treg me datë 21 dhjetor.