Fjalë Kyçe

Rina Balaj merr këtë vendim, a do t’i pëlqejë fansave?

Rina Balaj merr këtë vendim, a do t’i pëlqejë fansave?

Rina Balaj e ka marrë një vendim.

Reperja Rina Balaj është duke e shijuar suksesin e saj në muzikë, mirëpo po kujdeset mjaft që të duket me stil dhe po ia del shumë mirë, shkruan lajmi.net.

Fansat po e pëlqejnë Rinën ashtu si është, mirëpo a do të ju pëlqejë atyre tatuazhi i saj i ri?

Rep-artistja ka marrë vendim që në trupin e saj ta bërë një tatuazh dhe gjatë procesit ka publikuar disa Instastory mbrëmë.

Se si ka dalë në përfundim ky tatuazh, Rina ende nuk ua ka traguar fansave por mbetet ta shohim nëse do ju pëlqejë apo jo.