Fjalë Kyçe

Rina Balaj provokon duke vendosur dorën tek pjesa intime

Rina Balaj provokon duke vendosur dorën tek pjesa intime

Rina Balaj ka provokuar rënd.

Rina Balaj është aktualisht ndër rep-artistet shqiptare më të komentuarat, shkruan lajmi.net.

Ajo me projektet muzikore që po sjell po merr vëmendjen maksimale por nuk janë vetëm ato që e bëjnë të jetë ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit.

Rina shpesh publikon foto provokative, madje edhe nga ato në palestër ku në fokus të veçantë ka vithet.

E së fundmi në Instagram e ka publikuar një imazh po ashtu provokues ku tregon gjuhën dhe vendos dorën pranë pjesës intime.