Fjalë Kyçe

Rina Balaj shfaqet me pamje joshëse

Rina Balaj shfaqet me pamje joshëse

Ushtrimet e vazhdueshme në palestër po i ndihmojnë shumë Rina Balajt.

Këngëtarja Rina Balaj ka arritur rezultate të mira nga ushtrimet e vazhdueshme në palestër dhe kjo po vihet re në fotot e fundit që po i publikon.

Njësoj edhe në foton e fundit në të cilën duket tejet seksi. Ajo madje është transformuar me stilin e veshjes, kështu ua ka rrëmbyer për të disatën herë zemrën fansave.

E veshur komplet me të zezë, shamia që ka lidhur në kokë e bën të duket e veçantë, e të mos flasim për të pasmet e këmbët që ka zbuluar.