Fjalë Kyçe

Rina Balaj shumë provokuese në fotografinë e fundit

Rina Balaj shumë provokuese në fotografinë e fundit

Këngëtarja, Rina Balaj, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjete sociale, shpeshherë publikon fotografi provokuese.

Ajo komentohet mjaft shumë për linjat trupore, e që edhe këtë herë ka marrë vëmendjen me një fotografi të tillë.

Rina është shfaqur atraktive me flokë ngjyrë portokalli, teksa ka vënë në pah të pasmet me një palë tuta të shkurtra të bardha.

“Balerina”, ka qenë mbishkrimi i këngëtares.

Rina përndryshe ka paralajmëruar disa projekte të reja, kurse ai i fundit mbetet “Bad Rosita” që ka kaluar shifrën e tetë milionë shikimeve.

https://www.instagram.com/p/CP6MYWgFW8k/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3e514bf8-a9c8-4ad2-a355-d29aca8efc8a