Fjalë Kyçe

Rina Balaj tregon një fakt qesharak për fëmijërinë e saj

Rina Balaj tregon një fakt qesharak për fëmijërinë e saj

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si një repere u bë e njohur gjithashtu edhe për lidhjen e saj me këngëtarin SinBoy. Ata prej disa vitesh bashkëjetonin së bashku dhe ishin një ndër çiftet më simpatik të showbiz-it.

Ditën e sotme Rina duket se është bërë nostalgjike pasi ka postuar në Instastory një foto të saj, kur ka qenë një vajzë e vogël dhe me këtë rast na ka treguar një fakt për fëmijërinë e saj, që askush nuk e dinte. Kur ishte vetëm një bebe mamaja e saj ishte e fiksuar që t’ja lyente asaj thonjtë e kuq.

“Mami im ishte e fiksuar për ti lyer thonjtë e mij të kuq, kur unë isha një bebe”, tha ajo në Instagram.