Fjalë Kyçe

Rina Balaj tregon se a është në një lidhje dashurie

Rina Balaj tregon se a është në një lidhje dashurie

Rina Balaj e ka zbuluar statusin e saj.

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, u është përgjigjur fansave të saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Dikujt prej tyre u ka interesuar nëse është apo jo në lidhje dhe ajo ka treguar se aktualisht statusi i saj është ‘single’.

Nuk është hera e parë që Rina tregohet e hapur me ndjekësit e saj nëpër rrjete sociale.

Duke qenë se me projektet muzikore ka pasur sukses, përkrahja e tyre e vazhdueshme nuk po mungon.