Fjalë Kyçe

Rina befason me veprimin që bën pas lansimit të këngës së re të Fifit

Rina befason me veprimin që bën pas lansimit të këngës së re të Fifit

Veprimi i fundit i Rinës befason të gjithë.

Fifi dje lansoi projektin e saj të ri “Akoma”, për të cilin mori përkrahjen e fansave dhe kolegëve të saj, shkruan Gazeta Alo.

Në mesin e artistëve që ia kanë shpërndarë këngën, është edhe reperja Rina Balaj e cila shihej se ishte në armiqësi me Fifin mirëpo del e kundërta me këtë veprim që bën ajo.

“U zgjova me këtë, të gjithë klikoni. Suksese Fifi”, ka shkruar Rina në InstaStory duke e shpërndarë këngën e Fifit.

Kujtojmë se në një intervistë, Fifi kishte disa fjalë jo të mira për Rinën që i jepte epitetin vetës ‘mami’ gjithashtu edhe për rep-artistet e tjera të skenës sonë./Gazeta Alo/