Fjalë Kyçe

Rina bëhet flokëkuqe?

Rina bëhet flokëkuqe?

Rina Balaj, është reperja më e përfolur e estradës sonë.

Rina ka një konkurrencë të madhe me reperen Tyana, dhe në çdo tekst që ato publikojnë, i bëjnë ‘diss’ njëra-tjetrës, shkruan Gazeta Alo.

Rinën jemi mësuar ta shohim si një zeshkane të lezetshme dhe me stil, por ajo bën një ndryshim të madh në flokë duke u bërë flokëkuqe.

Në vazhdim ajo do të publikojë ndonjë foto ku shihet se sa bukur duket me stilin e ri./Gazeta Alo/