Fjalë Kyçe

Rina i kundërpërgjigjet Taynës

Rina i kundërpërgjigjet Taynës

Para pak ditësh Rina ka publikuar këngën e saj më të re, ku në njërën skenë ajo ngjante me Taynën në klipin Columbiana, shkruan Gazeta Alo. 

Meqë rast Tayna  ka thumbuar Rinën me disa postime në InstaStory, duke e akuzuar atë për kopjim. 

Bëhet fjalë për dukjen e ngjajshme të një parukeje ngjyrë jeshile. 

Rina i kundërpërgjigjet Taynës me shkrim: Dallimi mes parukës tënde dhe times është që e imja është origjinale ndërsa e jotja është fallco. /GazetaAlo/

Dhe vazhdon me shkrimet: “E shume tjera…. Vazhdojme