Fjalë Kyçe

Rina i vë ‘flakën’ rrjeteve, shfaqet me të brendshme

Rina i vë ‘flakën’ rrjeteve, shfaqet me të brendshme

Rep-artistja më e përfolur në estradën tonë, Rina Balaj, befason fansat, shkruan GazetaAlo.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet me të brendshme.

Rina zbulon pjesë të trupit të saj, si dhe tatuazhi i saj në trup merr ngjyrim tjetër me të brendshmet që ajo ka veshur.

Ajo përkujdeset mjaft për format e trupit, andaj edhe i kushton kohë mjaftueshëm palestrës./GazetaAlo/