Fjalë Kyçe

Rina në projektin e ri ngjajshëm me Taynën

Rina në projektin e ri ngjajshëm me Taynën

Rina sapo ka lansuar këngën më të re të titulluar Down on Me, në bashkëpunim me reperin anglez K Koke, shkruan GazetaAlo

Ky njëherësh është edhe reperi që ka bashkëpunuar me këngëtaren shqiptare me famë botërore Rita Ora.

Projekti e sjell atë pak më ndryshe, dhe tejet provokative, por ajo që na tërhoqi vëmendjen te klipi i Rinës, është dukja e ngjajshme me reperen Tayna në klipin Columbiana. 

Vlerësojeni edhe vetë. /GazetaAlo/