Fjalë Kyçe

Rita e zjarrtë dhe shumë provokuese në fotot e fundit në bikini

Rita e zjarrtë dhe shumë provokuese në fotot e fundit në bikini

Rita Ora duket se sërish ka zgjedhur bikine të vogla për trupin e saj.
Këngëtarja me origjinë shqiptare e me famë në të gjithë botën, Rita Ora, këto ditë të nxehta ka zgjedhur që t’i shijojë duke marrë reze dielli.

Bukuroshja bionde, e cila është gjithnjë shumë aktive në rrjetet sociale, edhe kësaj here nuk i ka zhgënjyer fansat e saj, kryesisht ata meshkuj, me fotot që ka bërë publike në Instagram.

Rita shfaqet me bikini dhe tejet provokuese duke vënë në pah linjat e saj trupore… E sigurisht komentet dhe pëlqimet në këto foto ishin të shumta!