Fjalë Kyçe

Rita nuk i ndalon pozat në bikini, tërheq sërish vëmendjen e ndjekësve

Rita nuk i ndalon pozat në bikini, tërheq sërish vëmendjen e ndjekësve

Rita Ora e ka marrë sërish gjithë vëmendjen.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, gjatë periudhës së pandemisë ka qenë më shumë aktive në rrjete sociale, sidomos Instagram, shkruan lajmi.net.

Imazhet të cilat kanë rënë më së shumti në sy janë ato ku Rita tregonte format trupore e veshur në bikini.

Ajo së bashku me motrën Elenën dhe disa miq të tjerë kanë qëndruar të vetizoluar në një fermë në Londër.