Fjalë Kyçe

Rita Ora “çmend” fansat, dridh të pasmet

Rita Ora “çmend” fansat, dridh të pasmet

E fundit këngë e publikuar nga Rita Ora është “R.I.P”.
Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora para pak ditëve solli bashkëpunimin me Sofia Reyes dhe Anitta, shkruan lajmi.net.
Ky projekt i tri artisteve u prit tejet mirë nga publiku dhe deri më tani ka mbledhur mbi 14 milionë klikime në YouTube.
Këngëtarja shqiptare po ashtu për vajzat u shpreh se është kënaqësi të punosh me to dhe janë mjaft inspiruese.
Dhe tani, Rita ka publikuar një video në Instagram teksa shfaqet duke i dridhur të pasmet para pasqyrës.
Kjo shihet edhe më poshtë, shikojeni.