Fjalë Kyçe

Rita Ora falënderon për mbështetjen derisa pozon joshëse nën rrezet e diellit

Rita Ora falënderon për mbështetjen derisa pozon joshëse nën rrezet e diellit

Rita Ora ka pozuar sërish atraktive.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, i ka falënderuar të gjithë për mbështetjen e madhe që po i bëhet vazhdimisht, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri teksa postoi disa fotografi në të cilat duket tejet joshëse nën rrezet e diellit.

“Në një ditë si kjo, ndihem e lumtur për të gjithë njerëzit e bukur që po vazhdojnë të më mbështesin. Jam falënderuese për familjen time, shëndetin, shoqërinë e mrekullueshme dhe macen time të lezetshme Bruno”, u shpreh ndër të tjera Rita.