Fjalë Kyçe

Rita Ora fotografohet e zhveshur në shtrat

Rita Ora fotografohet e zhveshur në shtrat

Rita Ora është emër shumë i suksesshëm në arenën ndërkombëtare.

Rita Ora përmes rrjeteve sociale vazhdon t’i mbajë të informuar fansat për çdo të re rreth saj, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë, Rita ka performuar në gjysmëfinalen e “Voice of Germany”, ku dha një performancë madhështore.

Pasi përfundoi mbrëmjen, këngëtarja nuk i kurseu edhe imazhet nga shtrati, e një prej tyre ajo u fotografua nga afër dhe duket se nuk kishte veshur asgjë në pjesën e sipërme.

Për ndryshe, Rita Ora po shijon suksesin e albumit më të ri “Phoenix”.