Fjalë Kyçe

Rita Ora i rikthehet ish të dashurit

Rita Ora i rikthehet ish të dashurit

Rita Ora së fundmi është parë me ish të dashurin e saj.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora thuhet se i është rikthyer ish të dashurit Andrew Watt pasi u pa me të pasi mbërriti në një hotel të West Hollywoodit, shkruan lajmi.net.

Duke folur për The Sun javën e kaluar, një burim tha “Rita dhe Andrew janë në fazën e hershme të romancës”.

Ndër të tjera këngëtarja seksi është duke e shijuar suksesin e albumit “Phoenix”.