Fjalë Kyçe

Rita Ora jep lajmin e shumëpritur për fansat

Rita Ora jep lajmin e shumëpritur për fansat

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora po vjen me këngë të re.

Përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në InstaStory, Rita Ora njoftoi se ka nis xhirimet e klipit të ri, shkruan lajmi.net.

“Nesër në xhirime të këngës së re, shumë e emocionuar”, shkruan Ora.

Këngëtarja shqiptare është duke e shijuar suksesin e albumit të ri “Phoenix” dhe turneu i saj fillon shumë shpejt.

Rita mbrëmë mungoi në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Brit Awards”, për shkak të angazhimeve të shumta që ka.