Fjalë Kyçe

Rita Ora mahniti të gjithë me këtë veshje në mbrëmjen ‘Prada’

Rita Ora mahniti të gjithë me këtë veshje në mbrëmjen ‘Prada’

Rita Ora bën një jetë mjaft dinamike dhe të angazhuar.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare së fundmi ka qenë e pranishme në Londër në mbrëmjen e Pradës, shkruan lajmi.net.

Me anë të disa postimeve të publikuara në rrjete sociale, Ora bën përmbledhjen e natës së mbrëmshme duke e falënderuar ekipin e saj.

“Nuk mund të mos e falënderoj pradën për natën e paharrueshme, të gjithë jeni të mrekullueshëm!! Dhe urime për mbretëreshën ‘Mrs Miuccia Prada për çmimin e Ikonës dhe për ekipin tim”, janë fjalët e saj.

Rita gjithashtu është duke e promovuar albumin e saj të dytë “Phoenix”, të publikuar pas gjashtë viteve.

https://www.instagram.com/p/BrSt36nH53j/?utm_source=ig_embed